O mnie

Urodziłam się i mieszkam w Lublinie.

Ukończyłam szkołę podstawową nr 28 na Czubach na Skarpie – w tej szkole też odbywałam praktyki na studiach.

Po szkole podstawowej przyszła kolej na I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, później politologię, oczywiście w Lublinie na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej.

W Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie studiowałam podyplomowo marketing i zarządzanie.

Cenię sobie stały rozwój, stąd podjęcie pracy nad doktoratem dotyczącym zarządzania kryzysowego w administracji.

W trakcie kilkunastu lat pracy zawodowej zarówno na samodzielnych stanowiskach, jak też jako manager nauczyłam się odpowiedzialności i podejmowania decyzji. W chwili obecnej jestem Prezesem Zarządu firmy Venidero Sp. z o.o. zajmującej się usługami marketingowo-doradczymi, oraz pełnię także funkcję Account Managera w firmie K2-Promotions, gdzie do moich obowiązków należą kontakty z kluczowymi Klientami Firmy. Wierzę, że uzyskane wykształcenie oraz wiedza i doświadczenie jakie nabyłam w trakcie nauki i pracy, umożliwią mi wypełnianie obowiązków Radnej Rady Miasta Lublina w sposób rzetelny i bardzo kompetentny.

Moje pasje: narty, rower i sporty motorowodne oddają mój charakter, czyli aktywność i zaangażowanie.

Interesuję się sytuacją polityczno-gospodarczą, nowinkami technicznymi oraz motoryzacją. To wszystko sprawia, że rozmawiam z ludźmi niemal na każdy temat bez większego problemu.

Chcę wykorzystać zdobyte doświadczenie w pracy jako Radna Lublina i wiem, że wiele problemów jakie udało mi się rozwiązać podczas mojej pracy zawodowej jest cenną nauką, którą trafnie połączę w pomoc i dobrą reprezentację Lublinian w Radzie Miasta. Uważam, iż sprawowanie mandatu Radnej miasta Lublin wymaga wsłuchiwania się w potrzeby mieszkańców i elastycznego reagowania na nowe wyzwania.


Chcę właściwie reprezentować siebie i mieszkańców w Radzie Miasta.
Na pewno Was nie zawiodę!